EEU-FS2A121LB
CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS2A121
EEU-FS2A121LB Hakkında
Panasonic EEU-FS2A121LB, 120 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 44 mOhms empedans değerine ve 10000 saat ömüre (-40°C ile 105°C arasında) sahiptir. Yüksek frekansta (100 kHz) 1.2A, düşük frekansta (120 Hz) 840 mA ripple akımı ile çalışabilir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında ve güç kaynakları, ses devreleri, motor kontrol ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 44 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V