EEU-FS1V182S
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1V182S
EEU-FS1V182S Hakkında
Panasonic EEU-FS1V182S, 1800µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. Through hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. 17 mOhms empedansı ile düşük ESR (equivalent series resistance) sağlar. 100 kHz'de 3.3A ve 120 Hz'de 2.64A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında 10000 saat ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, timing uygulamaları ve enerji depolama gibi birçok endüstriyel ve tüketici elektroniksi uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V