EEU-FS1K681B
CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1K681B
EEU-FS1K681B Hakkında
Panasonic EEU-FS1K681B, 680 µF kapasitanslı, 80V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial konfigürasyonda, through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 25 mOhms impedans ve düşük ESR değerleriyle DC/DC konvertörleri, amplifikatörler ve ses sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.875 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V