EEU-FS1K471S
CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1K471S
EEU-FS1K471S Hakkında
Panasonic EEU-FS1K471S, 470 µF kapasitans ve 80 V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışmakta ve 10.000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 100 kHz'de 1,45 A ve 120 Hz'de 1,088 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 32 mOhms impedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı sebebiyle kutupluluğa dikkat edilmesi gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.088 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V