EEU-FS1K391B
CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1K391B
EEU-FS1K391B Hakkında
Panasonic EEU-FS1K391B, 390µF kapasitansı ve 80V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 34 mOhms empedans değerleriyle karakterize edilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sunulmaktadır. 100 kHz'te 1.8A ve 120 Hz'te 1.35A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel elektronik devreler gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V