EEU-FS1K271LB
CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1K271
EEU-FS1K271LB Hakkında
Panasonic EEU-FS1K271LB, 270 µF kapasiteli, 80V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipinde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Cihazın 10000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında çalışabilen bu kondansatör, 100 kHz'de 1.2 A ve 120 Hz'de 840 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 44 mOhms impedans değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve destek devre uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 44 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V