EEU-FS1K271L
CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1K271L
EEU-FS1K271L Hakkında
Panasonic EEU-FS1K271L, 270µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 10000 saat ömür @ 105°C sıcaklıkta sunmaktadır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilebilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 1.2A ripple current kapasitesine (100 kHz) ve 44 mOhm impedansa sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 44 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V