EEU-FS1J681S
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1J681S
EEU-FS1J681S Hakkında
Panasonic EEU-FS1J681S, 680 µF kapasitansyonlu 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipinde tasarlanan bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) güvenilir çalışma sunmaktadır. 10000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilenmiştir. ±20% tolerance ile üretilmiş olup, 100 kHz'de 2.153 A ve 120 Hz'de 1.61475 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 29 mOhms impedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyali stabilize eden şebekelerde kullanılır. Aktif ürün statüsü ile tedarik edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.153 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.61475 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V