EEU-FS1J270B
CAP ALUM 27UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1J270B
EEU-FS1J270B Hakkında
Panasonic EEU-FS1J270B, 27µF kapasitansı ve 63V nominal voltajı olan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole konfigürasyonu ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C) sunur. 510 mOhms empedans değerine sahip bu kondansatör, 100 kHz frekansında 175 mA ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan bileşen, genel amaçlı güç kaynağı uygulamalarında, filtre devreleri ve enerji depolama için yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 510 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 175 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96.25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V