EEU-FS1H681B
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1H681B
EEU-FS1H681B Hakkında
Panasonic EEU-FS1H681B, 680 µF kapasitansına ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 10000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. ±20% toleransla üretilmiştir. 100 kHz'de 3.66 A ve 120 Hz'de 2.745 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve diğer genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.66 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.745 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V