EEU-FS1E122B
CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1E122B
EEU-FS1E122B Hakkında
Panasonic EEU-FS1E122B, 1200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, DC-DC konvertörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. 20 mOhms empedansı ile düşük ESR (Equivalent Series Resistance) sağlar. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisi vardır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, through-hole montaj için tasarlanmıştır. 100 kHz'de 2.18A, 120 Hz'de 1.744A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.18 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.744 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V