EEU-FS1E122
CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1E122
EEU-FS1E122 Hakkında
Panasonic EEU-FS1E122, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can kasa tipinde Through Hole montaj şekline sahiptir. ±20% toleransa ve 10000 saat ömrü @ 105°C'ye sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 2.18 A ve 120 Hz'de 1.744 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Düşük 20 mOhms impedansı sayesinde, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında etkili şekilde kullanılabilir. Polar yapısı gereği kutuplara uygun voltaj uygulanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.18 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.744 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V