EEU-FS1C511B
CAP ALUM 510UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1C511B
EEU-FS1C511B Hakkında
Panasonic EEU-FS1C511B, 510 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial through-hole montaj türündedir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 6000 saat ömür süresine sahiptir. 56 mOhms empedansı ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işlemede yaygın olarak uygulanır. 100 kHz'de 950 mA ripple akımı kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 510 µF
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 712.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V