EEU-FS1C122LB
CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1C122
EEU-FS1C122LB Hakkında
Panasonic EEU-FS1C122LB, 1200 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, depolama ve düzenleme işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 30 mOhms impedans karakteristiği ile, 100 kHz'de 1.56 A ripple akım yönetebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 9000 saatlik ömür garantisine sahip bu kondansatör, endüstriyel, tüketici ve ticari elektronik cihazlarda yer alır. Through hole paket tipi PCB montajını kolaylaştırır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.248 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V