EEU-FS1A562SB
CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS1A562SB
EEU-FS1A562SB Hakkında
Panasonic EEU-FS1A562SB, 5600 µF kapasitesi ve 10V rated voltage ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole teknolojisine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ve 17 mOhms impedans değerlerine sahiptir. 100 kHz'de 3.3 A ve 120 Hz'de 2.64 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V