EEU-FS0J822SB
CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS0J822SB
EEU-FS0J822SB Hakkında
Panasonic EEU-FS0J822SB, 8200µF kapasiteli, 6.3V rated voltajında radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 10000 saat ömrü garantiler. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 17 mOhm impedans değerine ve 3.3A @ 100kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V