EEU-FS0J752SB
CAP ALUM 7500UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS0J752SB
EEU-FS0J752SB Hakkında
Panasonic EEU-FS0J752SB, 7500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile tasarlanan bu radial bağlantılı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% kapasite toleransı ve 17 mOhm impedans değerleri ile yüksek frekanslı (100 kHz) devreler ve düşük frekanslı (120 Hz) uygulamalarda kullanılan güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve AC ripple bastırma işlevlerini yerine getirir.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V