EEU-FS0J752S
CAP ALUM 7500UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-FS0J752S
EEU-FS0J752S Hakkında
Panasonic EEU-FS0J752S, 7500µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile tasarlanmış, radial çıkışlı through-hole montajına uygun bir komponenttir. 10000 saatlik ömür ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 17 mOhm impedansı ve 3.3A @ 100 kHz ripple akımı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V