EEU-FS0J392L
CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-FS0J392L
EEU-FS0J392L Hakkında
Panasonic EEU-FS0J392L, 3900 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10000 saat 105°C ömür süresi ile güvenilir performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 18 mOhms impedans değerine ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. 100 kHz'de 2.47 A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.976 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V