EEU-FS0J332
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FS0J332
EEU-FS0J332 Hakkında
Panasonic EEU-FS0J332, 3300 µF kapasitansı ve 6.3 V rated voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı elektronik uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolamada kullanılır. 10.000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 20 mOhms impedans değeriyle, düşük frekansta 1.744 A (120 Hz) ve yüksek frekansta 2.18 A (100 kHz) ripple akımını karşılayabilir. Radial through-hole paket tipiyle PCB'ye kolaylıkla monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.18 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.744 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V