EEU-FR1V821L
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1V821L
EEU-FR1V821L Hakkında
Panasonic EEU-FR1V821L, 820 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu komponentin ±20% toleransı vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 18 mOhms impedansı ile 100 kHz'de 2.47 A ve 120 Hz'de 1.853 A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolamada kullanılan bu polar kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.853 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V