EEU-FR1V681
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1V681
EEU-FR1V681 Hakkında
Panasonic EEU-FR1V681, 680µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, 10.000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. 20 mOhms empedans ve ±20% toleransı ile stabil performans sağlar. 100 kHz'de 2.18A ve 120 Hz'de 1.635A ripple akımı kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.18 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.635 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V