EEU-FR1V471LB
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1V471LB
EEU-FR1V471LB Hakkında
Panasonic EEU-FR1V471LB, 470 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde sunulan bu komponent, through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 9000 saat ömür garantisine sahiptir. 30 mOhms empedansı, 100 kHz'de 1.56 A ve 120 Hz'de 1.17 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, filtre devre, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V