EEU-FR1V471B
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1V471B
EEU-FR1V471B Hakkında
EEU-FR1V471B, Panasonic tarafından üretilen 470µF kapasitanslı, 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu kondansatör, 8000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 28 mOhms impedans değeri ve ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 1.79 A ve 120 Hz'de 1.343 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.79 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.343 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V