EEU-FR1V271LB
CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1V271LB
EEU-FR1V271LB Hakkında
Panasonic EEU-FR1V271LB, 270µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, DIP montaj tipinde tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan bileşen, 105°C'de 8000 saat ömür süresi garantisi ile sunulmaktadır. 41 mOhms empedans değerine sahip olan kondansatör, 1.24 A @ 100 kHz ve 868 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve analog devre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu bileşen, through-hole PCB tasarımlarında yerleştirilmesi için optimize edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.24 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 868 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V