EEU-FR1V221B
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1V221B
EEU-FR1V221B Hakkında
Panasonic EEU-FR1V221B, 220 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 6000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 56 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiği gösterir. Yüksek frekans uygulamalarında 950 mA @ 100 kHz ve düşük frekans uygulamalarında 665 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerinde ve sinyal filtreleme işlemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 665 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V