EEU-FR1V182B
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1V182B
EEU-FR1V182B Hakkında
Panasonic EEU-FR1V182B, 1800 µF kapasitansı ve 35V rated voltage ile radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. 10000 saatlik ömrü 105°C'de garantili olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 3.82 A ve 120 Hz'de 3.056 A ripple current kapasitesine sahiptir. 14 mOhms impedansı düşük ESR uygulamalarında tercih edilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.82 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.056 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V