EEU-FR1V101
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1V101
EEU-FR1V101 Hakkında
Panasonic EEU-FR1V101, 100 µF kapasitansına ve 35V nominal gerilime sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 56 mOhm empedansı ve 6000 saat ömrü (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 100 kHz'de 950 mA ve 120 Hz'de 665 mA ripple akımını tolere edebilir. Through-hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB uygulamalarında, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 665 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V