EEU-FR1J471
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1J471
EEU-FR1J471 Hakkında
Panasonic EEU-FR1J471, 470 µF kapasitansı ve 63 V rated voltajı ile tasarlanan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garanti eder. 27 mOhm empedansı ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 kHz'de 1.995 A ve 120 Hz'de 1.496 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.995 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.496 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V