EEU-FR1J470B
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1J470B
EEU-FR1J470B Hakkında
Panasonic EEU-FR1J470B, 47 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile tasarlanmış olup, radial through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür garantisi (-40°C ile 105°C arasında) sunmaktadır. 210 mOhm empedans değeri ile düşük ESR özellikleri, 284 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesini barındırır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 284 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 198.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V