EEU-FR1J271U
CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1J271U
EEU-FR1J271U Hakkında
Panasonic EEU-FR1J271U, 270 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanmış olup, radial through-hole montaj türüne uygun olarak üretilmiştir. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 35 mOhms impedans değeri ve 100 kHz'de 1.229 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında genel amaçlı olarak kullanılabilir. 120 Hz'de 860.3 mA ripple current desteği bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.229 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V