EEU-FR1J271
CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1J271
EEU-FR1J271 Hakkında
Panasonic EEU-FR1J271, 270 µF kapasitesi ve 63 V rated voltage ile radyal kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 10000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans, 33 mOhms impedans ve -40°C ile +105°C arasında işletme sıcaklığında çalışır. 100 kHz'de 1.582 A ve 120 Hz'de 1.107 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, depolama ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.582 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.107 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V