EEU-FR1J181B
CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1J181B
EEU-FR1J181B Hakkında
Panasonic EEU-FR1J181B, 180 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montajlı radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat yaşam süresine sahiptir. 100 kHz'de 1.229 A, 120 Hz'de 860.3 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, 35 mOhm impedans değeriyle güç kaynakları, ses sistemleri ve genel elektronik devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.229 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V