EEU-FR1J121LB
CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1J121LB
EEU-FR1J121LB Hakkında
Panasonic EEU-FR1J121LB, 120 µF kapasitansı ve 63 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. 50 mOhms empedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. 100 kHz'de 930 mA ve 120 Hz'de 651 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, ±20% toleransla üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 930 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 651 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V