EEU-FR1J121
CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1J
EEU-FR1J121 Hakkında
Panasonic EEU-FR1J121, 120 µF kapasitanslı, 63V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C sıcaklıkta 8000 saatlik ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 1.073 A, 120 Hz'de 751.1 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.073 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 751.1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V