EEU-FR1J101LB
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1J101LB
EEU-FR1J101LB Hakkında
Panasonic EEU-FR1J101LB, 100 µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde tasarlanmış olup Through Hole montajı için uygundur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. 68 mOhms impedansı ile düşük ESR özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 741 mA, 120 Hz'de 518.7 mA ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, filtre devreler ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile genel amaçlı elektronik tasarımlara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 68 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 741 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 518.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V