EEU-FR1J101B
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1J101B
EEU-FR1J101B Hakkında
Panasonic EEU-FR1J101B, 100µF kapasitanslı, 63V rated voltage'lı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 63 mOhm impedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. -40°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 6000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 761 mA ve 120 Hz'de 532.7 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, polarize bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 63 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 761 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 532.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V