EEU-FR1H181L
CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1H181L
EEU-FR1H181L Hakkında
Panasonic EEU-FR1H181L, 180 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 9000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ve 33 mOhms empedans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 100 kHz'de 1.43 A ve 120 Hz'de 1.001 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.43 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.001 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V