EEU-FR1E681B
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1E681B
EEU-FR1E681B Hakkında
Panasonic EEU-FR1E681B, 680 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, radial montaj tipi ile PCB'lere direk entegre edilebilir. ±20% tolerans ve 28 mOhms empedans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve depolama uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 8000 saat ömür garantisi ile uzun süreli çalışma sunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı endüstriyel ve geniş sıcaklık ortamlarına uygun hale getirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.79 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.343 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V