EEU-FR1E561LB
CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1E561LB
EEU-FR1E561LB Hakkında
Panasonic EEU-FR1E561LB, 560µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime sahip bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. 30 mOhm empedansı ve ±20% toleransı ile gücü beslemeler, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 100 kHz'de 1.56 A ve 120 Hz'de 1.17 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V