EEU-FR1E561L
CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1E561L
EEU-FR1E561L Hakkında
Panasonic EEU-FR1E561L, 560µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi vermektedir. Düşük 30 mOhms impedans değeri sayesinde ripple akım kapasitesi 100 kHz'de 1.56A ve 120 Hz'de 1.17A'dir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme, bypass ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V