EEU-FR1E471Y
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1E471Y
EEU-FR1E471Y Hakkında
Panasonic EEU-FR1E471Y, 470 µF kapasitansına ve 25 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür süresi garanti eder. 41 mOhms empedans ve 1.24 A @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, filtre devreleri, zaman sabitleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik tasarımlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.24 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 930 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V