EEU-FR1E222SB
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1E222SB
EEU-FR1E222SB Hakkında
Panasonic EEU-FR1E222SB, 2200 µF kapasitesi ve 25V rated voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda gücü filtreleyen ve voltajı düzenleyen işlevleri yerine getirir. 10000 saat ömrü 105°C'de garantilenmiş olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 3.3 A ve 120 Hz'de 2.64 A ripple akımı toleransına sahip, 17 mOhm impedans değeriyle düşük impedanslı tasarımı sayesinde güç kaynakları, ses sistemleri ve enerji dönüştürme devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V