EEU-FR1E222L
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1E222L
EEU-FR1E222L Hakkında
Panasonic EEU-FR1E222L, 2200 µF kapasitansı ve 25 V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 3.63 A, 120 Hz'de 2.904 A ripple current kapasitesi bulunur. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.63 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.904 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V