EEU-FR1E182B
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1E182B
EEU-FR1E182B Hakkında
Panasonic EEU-FR1E182B, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile tasarlanan bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 15 mOhms impedans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 100 kHz'de 3.19 A ve 120 Hz'de 2.552 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve DC-DC konvertörlerde yaygın olarak uygulanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.19 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.552 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V