EEU-FR1E152
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1E152
EEU-FR1E152 Hakkında
Panasonic EEU-FR1E152, 1500 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bu kondansatör, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 2.6 A ve 120 Hz'de 2.08 A ripple current özellikleriyle, 18 mOhms impedansı düşük olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri, ses amplifikatörleri ve genel analog devreler için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V