EEU-FR1E122L
CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1E122L
EEU-FR1E122L Hakkında
Panasonic EEU-FR1E122L, 1200µF kapasitesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüne uygun olan bu kondansatör, gücü beslemek, filtreletme ve depolama işlevlerini yerine getirir. 105°C'de 10000 saatlik ömür sertifikasyonu ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında güvenilir çalışma sağlar. ±20% tolerans ile, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 2.47A ripple akım kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.976 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V