EEU-FR1E102LB
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1E102LB
EEU-FR1E102LB Hakkında
Panasonic EEU-FR1E102LB, 1000 µF kapasitansına sahip radial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlevlerinde kullanılır. Through-hole montajı destekleyen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 10000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile 18 mOhms impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 2.47A, 120 Hz'de 1.853A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.853 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V