EEU-FR1C681LB
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1C681
EEU-FR1C681LB Hakkında
Panasonic EEU-FR1C681LB, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 680 µF kapasitansi ve 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 8000 saatlik ömür süresi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında güvenilir performans sağlar. 100 kHz frekansda 1.24A, 120 Hz frekansda 930 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu bileşen, güç kaynakları, ses sistemleri ve frekans kompenzasyonu gerektiren devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.24 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 930 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V