EEU-FR1C681B
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-FR1C681
EEU-FR1C681B Hakkında
Panasonic EEU-FR1C681B, 680µF kapasitansına ve 16V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile through-hole uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme ve güç depolama işlevleri görür. 100 kHz'de 1.29 A ripple current kapasitesine sahip olup, -40°C ile 105°C arası işletme sıcaklığında 6000 saat ömür garantilidir. 43 mOhms impedansı düşük ESR uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.29 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 967.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V